סטורי טוקי

קורס סטוריטלינג מבית קריוקי טוקי

בימים אלו אנו עובדות על המחזור החמישי של קורס סטורי-טוקי, שייפתח בספטמבר 2020. 

בעולמנו רווי המסרים והגירויים, 

חשוב שתוכלו לעמוד בקדמת הבמה בביטחון, 

ולהעביר את המסר שלכם בצורה מעניינת ומשכנעת. 

נכון, זה לא פשוט. אבל אנחנו בקריוקי טוקי מאמינות בכם. 

הניסיון הראה לנו שאפשר להפוך את החוויה של עמידה על במה – ממפחידה למרגשת, ממלחיצה למעצימה, 

ואתכם – לדוברות ודוברים מעוררי השראה ובטוחים בעצמכם

אנחנו מזמינות אתכם לקורס ייחודי, מהנה ומפתח, בו תקבלו ארגז כלים פרקטיים ויעילים להעברת המסר שלכם, לפרזנטציה אפקטיבית ולעמידה מול קהל. בקורס תתאמנו בעמידה מול קהל בסביבה תומכת, ותוכלו לפתח את הקול הייחודי שלכם, את הסיפור שלכם, ולהשתמש בחוזקות שלכם כדוברות ודוברים. חשוב לנו לא פחות, שגם תיהנו מהתהליך ומהיכולות החדשות שתגלו בעצמכם, כי ככה זה בקריוקי טוקי.

מה יש בקורס?

  • הצגה עצמית מרשימה ומדויקת, לעצמך ולסיפור שלך
  • פרזנטטיביות – לימוד ותרגול
  • מה הופך סיפור למעניין?
  • לדבר בביטחון מול קהל ומצלמה, התמודדות עם לחץ
  • שכנוע ובניית טיעונים חזקים
  • הנעה לפעולה
  • מהו כוח-העל שלי? זיהוי ותיעול חוזקות אישיות

רגע, מה זה קריוקי טוקי?

באתגר ה”קריוקי טוקי” עליכם להציג מצגת שלא ראיתם מעולם! טעימה קטנה של אימפרוב, שנועדה לחזק יכולות עמידה מול קהל ולהשתמש באילתור ככלי מפתח בעולם החדש.

קריוקי טוקי הוא עסק חברתי ששם לו למטרה לתת כלים לאימון ושיפור יכולות העברת מסרים, פרזנטציה ועמידה מול קהל בצורה יציתית, חוויתית ומשחקית. הפוקוס החברתי של קריוקי טוקי הוא להעצים נשים ובנות נוער, ולסייע להן לתפוס מקום בקדמת הבמה בביטחון, בתהליך מעצים, מהנה ותומך.

מנחת הקורס

לוס אוריה מיטלמן

שחקנית מילדות, פרופרמרית וחיית–במה, יזמית סדרתית, פעילה חברתית, מנחת סדנאות וקורסים של סטוריטלינג, תנועה ומיינדפולנס. מתמחה בתחומי מדיה, כתיבה, עריכה והפקה.

בוגרות ממליצות

אפי ברנר

נוצרה תחושה חזקה של קבוצה תומכת, הקורס ‘פתח את הראש’ וגרם לך לחשוב בצורה יצירתית ושונה (שזה אחד מהכללים של סיפור טוב, כך תגלו בקורס).

הוא כולל כלים מגוונים. הוא אנרגטי, מעצים ולא שגרתי. המנחות ליוו אותי דרך פחד הקהל שלי, הובילו אותי לפרוץ את המחסומים ואפילו הצלחתי להנות (!) לדבר מול קהל.”

שני גולדמן

“הקורס שינה לי את החיים. אני מרגישה שאני הופכת כל שיח לסיפור ויודעת להעביר את המסרים שאני בוחרת. אין לי ספק שהביטחון העצמי שלי רק גדל והתפתח הודות לקורס!”

יובל רום

“המסע היה גדוש ומלא בכל טוב, החל מפרקטיקה גם במפגש וגם בבית ועד לטכניקות מפורטות לכל חלק בך- דיבור, עמידה, הליכה ועד לצורה והחוויה שנוצרת מהמילה הנאמרת על ידך!

כל דבר שנאמר היה חיובי לצמיחה ופריחה של כל אחת מאיתנו.”

אנו יודעות שיש לכם משהו חשוב להגיד לעולם, וחשוב שתדעו

מחכות לך!

זמינות לכל שאלה, עניין ובקשה

WhatsApp chat
דילוג לתוכן