מי אנחנו

נעים מאוד,

אנחנו קריוקי טוקי,

עוזרות לך להפוך פחד במה להתרגשות ואדרנלין – דרך אתגר ויציאה מאזור הנוחות.

עמידה על במה ועמידה מול קהל, כמו גם יכולות שליפה מהירה ואלתור הינם כישורים חשובים בחיי היום יום ובקריירה שלנו.

בדיוק בשביל זה הקמנו את קריוקי טוקי – מקום בו אנו מלמדות ומתרגלות בצורה יצירתית וחווייתית להתמודד עם פחד הקהל.

למי זה מתאים?

לכל מי שרוצה לתרגל עמידה מול קהל בדרך אחרת ושונה – מתאים לדוברים מנוסים או מתחילים, כאלה שאוכלים לארוחת בוקר הדרכת קבוצות או כאלה שבדרך כלל מעדיפים לעלות להרצאה עם דף (אצלנו אין דפים!).

אנחנו מפיקות אירועים פתוחים לקהל הרחב אחת לחודש במקומות קהילתיים באזור המרכז, ניתן להתעדכן באירועים הקרובים בעמוד “האירוע הבא”. 

בסדנאות וערבי הגיבוש שאנחנו מפיקות, אנחנו מעודדות ארגונים לתת ערך מוסף לעובדים והעובדות שלהם – אנשי מכירות, עובדים שרוצים לתרגל את הפיץ’ המכירתי שלהם. כל אלה מקבלים המון חיזוקים לאחר מכן בעמידה מול לקוחות, הנהלה, וגם בישיבות צוות – שיזרמו בצורה קלילה ונוחה יותר כאשר לכל העובדים יהיה נוח להציג ללא חשש.

למי עוד?

קריוקי טוקי הוא עסק חברתי שחורט על דגלו העצמה של בנות נוער בסיכון. נערות (וגם נערים) לרוב נמצאים במקום בו יש להם מעט הזדמנויות להשמיע את קולם ולעמוד בקידמת הבמה.

דרך המקום הכיפי והמזמין שמביא איתו האימפרוב והאתגר שלנו, נפתח עולם חדש של יצירה שייצור תנועה אצל בנות הנוער להבין כמה כיף ומרגש זה יכול להיות לדבר מול קהל – עם ביטחון ועוצמה.

המטרה

להעצים אנשים דרך התמודדות עם האתגר: היכולת לאלתר, לשלוף, לנסות משהו לא מוכר, דרך המצגות ומשחקי האלתור שמלווים את המצגות. היציאה מאזור הנוחות מערבת את הדמיון והופכת את הלחץ ליצירה. 

אנו מאמינות שיכולות אלתור והצגה מול קהל הינם מצרכים בסיסיים בעולם שבו אנו נדרשים לענות ולהגיב במהירות. בזמן שעמידה על במה יכולה להלחיץ, תירגול יכול להפחית משמעותית את רמת הפחד. אנו מעודדות אנשים להגיע לאירועים שלנו, לתרגל ולהפוך בכל יום שעובר לדוברים ודוברות טובים יותר. 

הצוות

נופר דרוקמן

שותפה

מנחת האירועים והסדנאות שלנו היא גם יזמת ומייקרית חברתית, אקטיביסטית, מרצה ומנטורית ליזמים ואנשים שרוצים להפוך לגירסה הטובה יותר של עצמם

IMG_6721 (3)

שירי שלום

שותפה

מנהלת המותג והשיווק שלנו היא גם סטוריטלרית שהופכת כל הופעה עצמית לחגיגה אישית, מלווה תהליכי סיפור לקריירה למחפשי עבודה ועצמאיים

slav

אדם סלב לייבין

יועץ עסקי

היועץ העסקי שלנו הוא מומחה בהעברת מסרים וסטוריטלינג לארגונים, מדייק כל פרזנטציה עסקית ואלוף בעמידה מול קהל

WhatsApp chat
דילוג לתוכן