איך זה עובד?

איך זה עובד

האירועים שלנו מבוססים על מצגות מפתיעות, קצרות ומצחיקות, אותן המציגים והמציגות רואות לראשונה יחד עם הקהל. לרוב, באמצע הערב, נשלב משחק אימפרוב משוגע או הרצאה קצרה ומעשירה מעולמות התוכן שלנו. 

לפני כל אירוע קריוקי טוקי, אנחנו מאפשרות רישום מוקדם כדי להיכנס להגרלת הדוברים באירוע. אפשר להירשם מראש ולקוות לצאת בהגרלה, או, להגיע לאירוע ולהירשם על דף שייכנס לכובע הקסמים – ממנו נגריל במהלך הערב את הדוברים.

כל פעם היא מאתגרת – לעלות ולהציג מצגת שלא יודעים אפילו מה יהיה הנושא שלה זה דבר לא פשוט, אבל התרגול החוויתי מאפשר להבין שעמידה מול קהל זה תחום מלא אדרנלין, כיף והתרגשות שאפשר להפוך לחוויה מהנה ומעצימה.

ערבי במה פתוחה

רוצים להתאמן על עמידה מול קהל ולצחוק המון? הגיע הזמן!  באירועים הפתוחים אפשר לתרגל עמידה מול קהל והצגה של מצגות שלא נראו מעולם, יחד עם משחקי אימפרוב והרבה כיף.

מצגות להורדה בתשלום

מעדיפים להתחיל להתאמן בבית לפני שאתם נזרקים למים העמוקים? אין שום בעיה! העלנו מצגות שונות אותם תוכלו להוריד ולתרגל אלתור באופן עצמאי או עם חמישה חברים (או יותר) בסלון הביתי לערב כיפי.

סדנאות וערבי גיבוש

אתם צוות עובדים או קבוצה מאורגנת? עבורכם נפיק אירוע מהנה ומעשיר, המשלב מצגות ומשחקי אימפרוביזציה, לצוותי עובדים בארגונים. המצגות יהיו מותאמות אישית עבור הקבוצה – שילוב מושגים ותמונות ספציפיות הקשורות לעולם המושגים הייחודי, כדי לשלב הווי חברתי ומקצועי בזמן האירוע. מתאים הן למטרות גיבוש והיכרות טובה יותר עם חברי הצוות, או בכדי לחדד את כישורי הדיבור מול קהל ואת הביטחון עבור כל חברי הצוות, לעובדים ולמנהלים. 

אם אתם קבוצה, אבל לא של עובדים, אלא פשוט רוצים לחגוג בצורה מיוחדת יום הולדת או מסיבת רווקות, זה מתאים גם לכם! דברו איתנו. 

WhatsApp chat
דילוג לתוכן